Pakowanie szaszłyków -praca w Holandii!! – Klaver – Tiel

  • Tiel

Klaver

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Szukasz zatrudnienia w Holandii od zaraz?

Oferta skierowana zarówno dla kobiet i mężczyzn

Oferujemy:

– wypłaty( co 4 tygodnie ) płatne na konto, możliwość pobieranie zaliczek co tydzień

-extra płatne nadgodziny,

-umowę na warunkach holenderskich,

-zakwaterowanie,

-ubezpieczenie,

-dodatki wakacyjne i urlopowe

-opiekę polskiego koordynatora

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu:

Kamila tel: +48 570 901 414 mail: work@

Dominika tel: +48 570 901 033 mail: job@

Izabela tel: +48 570 901 913 mail: praca@

Biuro Pośrednictwa Pracy KLAVER ( KRAZ 18450 )

WYMAGANIA

Język: angielski

Wymagania:

– prawo jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego B1)

– doświadczenia na wyżej wymienionych stanowiskach

– zmotywowanie do pracy

– zaangażowanie w powierzone obowiązki

– gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

– produkcja i pakownie kiełbasy ( Barneveld )

– produkcja i pakownie mięsa grillowanego, szaszłyków ( Tilburg )

– operator maszyn w piekarni ( Bunschoten )

– pracownik myjni samochodów ciężarowych ( Tiel )

Lees hier meer