Pakowanie żywności – praca w Holandii- wyjedź do pracy bez testów – Klaver – Tiel

  • Tiel

Klaver

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 10

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą koniecznie zadzwoń do nas!

Posiadamy wiele wolnych stanowisk pracy na produkcji w Holandii i nie tylko!

Pracodawca oferuje:

– w pełni wyposażone zakwaterowanie z darmowym dostępem do Internetu

– ubezpieczenie zdrowotne

– darmowy dojazd do/z pracy

– wypłaty w systemie tygodniowym przelewane na podany przez Ciebie rachunek bankowy

WYMAGANIA

Język: angielski
W mowie: B1 , W piśmie: A2

Wymagania:

– zmotywowanie do pracy

– zaangażowanie w powierzone obowiązki

– mile widziana znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B- będzie to Twój ATUT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Aktualne wolne stanowiska:

– produkcja pasty do smarowania pieczywa Filet Americain

– produkcja/pakowanie mięsa grillowego, szaszłyków, kulek mięsnych

– produkcja/pakowanie ciast i ciasteczek

– produkcja sałatek obiadowych

Lees hier meer