Praca w Holandii- magazyn ze znajomością jęz. angielskiego – Klaver – Tiel

  • Tiel

Klaver

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Szukasz legalnej pracy w Holandii- koniecznie zadzwoń do nas!

Miejsce pracy: Holandia- Zwolle/ Apeldoorn, Utrecht, Tiel,

Mile widziane osoby z doświadczeniem oraz ze znajomością języka angielskiego !!

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?

– atrakcyjną warunki pracy z dobrą stawką godzinową

– pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie

– wypłaty w systemie tygodniowym z możliwością pobierania zaliczek

– fajne zakwaterowanie i ubezpieczenie

– na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas

Kamila: tel. +48 570 901 414 mail: work@

Dominika: tel. +48 570 901 033 mail: job@

Iza: tel: +48 570 901 913 mail: praca@

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!

Klaver Sp. z , ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

WYMAGANIA

Język: angielski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Zakres obowiązków:

– sortowanie paczek

– zbieranie zamówień ze skanerem ręcznym w celu przygotowania prawidłowego zamówienia

– kontrola jakości zapakowanych towarów oraz towarów ze zwrotów

– rozładunek i załadunek towarów

– porządkowanie stanowiska itp..

Lees hier meer