Pracownik Fizyczny – Recykling METALI – Work4YouGlobal – Tiel

  • Tiel

Work4YouGlobal

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nasz klient, firma zajmująca się recyklingiem metali z okolic Tiel,

poszukuje pracowników fizycznych.

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc:   13.27 € brutto/ h  + nadgodziny

WYMAGANIA

Język: angielski
W mowie: A2 , W piśmie: A2

Prześlij nam swoje aktualne CV, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2) (50%)
  • Masz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą (50%)
  • Masz doświadczenie jako pracownik fizyczny
  • Posiadasz własne konto bankowe

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za cięcie i segregację elementów metalowych.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • wyszukiwanie i przygotowywanie elementów
  • praca za pomocą narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi
  • kontrola prawidłowej segregacji, monitorowanie procesu pracy
  • dbałość o narzędzia pracy, utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Uwaga: praca częściowo na zewnątrz

Lees hier meer